Новинка
Книга «Напрочуд кмітливі створіння» українською мовою

«Напрочуд кмітливі створіння»
Шелбі Ван Пелт

Про книгу «Напрочуд кмітливі створіння» Шелбі Ван Пелт

Тові Салліван сімдесят, і її життя сповнене болю й самотності. Її чоловік помер, а єдиний син Ерік тридцять років тому зник безвісти. Вона влаштовується прибиральницею в океанаріум містечка Совелл-Бей. Однієї ночі Това рятує восьминога Марселлуса, який, опинившись за межами акваріума, заплутався у дроті й ледь не загинув. На перший погляд, Марселлус просто мешканець океану, і жінка навіть не здогадується, що саме він допоможе їй відкрити таємницю загадкової ночі, коли зник Ерік.

Чарівний, захопливий, сповнений доброти й дотепності дебютний роман Шелбі Ван Пелт — це історія про дружбу та випробування долі. Нагадування, що іноді прискіпливий погляд на минуле може допомогти врешті прочинити двері в майбутнє, яке здавалося неможливим.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Напрочуд кмітливі створіння» Шелбі Ван Пелт українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Напрочуд кмітливі створіння» Шелбі Ван Пелт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

28 переглядів