1
Не той хлопець

«Не той хлопець»
Софія Малинська

Про книгу «Не той хлопець» Софії Малинської

Я поцілувала незнайомця, й це був найкращий поцілунок у моєму житті. Він був у масці, тож я не знаю ані його імені, ані його обличчя. Лише приблизний зріст, запах парфуму та колір волосся. Проте я його обов’язково знайду, бо справжнє кохання на дорозі не валяється!

Стережися, незнайомцю! Леся йде на полювання!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Не той хлопець» Софії Малинської українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Інші книги з серії

Відгуки на книгу «Не той хлопець» Софії Малинської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

158 переглядів