Новинка
Некохана для боса

«Некохана для боса»
Ірина Романовська

Про книгу «Некохана для боса» Ірини Романовської

ЦЕ НАЙЩАСЛИВІШИЙ РАНОК!

Загорнувшись у біле простирадло, я встаю з ліжка. Підіймаю кинуту вчора Денисом сорочку та притискаю до обличчя. Кайф!

Досі не можу повірити в те, що сталося. Мій нестерпний бос став моїм першим чоловіком. Тільки моїм! А я його! Цю ніч я запам’ятаю назавжди.

— Доброго ранку, красуня! — Денис притискається ззаду та кілька разів ніжно цілує моє оголене плече. — Як самопочуття?

— П-привіт! — від збентеження щоки зрадливо червоніють. — Зі мною все добре, — голос сіпається, видаючи все моє хвилювання. — Можна мені у ванну?
— Звісно. — Денис сміливо цілує мене у губи. — Снідатимеш?

Погодившись, я відвожу очі убік. Погляд одразу ж чіпляється за мобільний Дениса, що ожив у беззвучному режимі.
— Тобі дзвонить дружина. Трубку брати будеш?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Некохана для боса» Ірини Романовської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Некохана для боса» Ірини Романовської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

109 переглядів