2
Книга 2. Огидний порятунок

«Книга 2. Огидний порятунок»
Джон Келлі

Про книгу «Книга 2. Огидний порятунок» Джона Келлі

Н-Ш (або просто «няшки») дуже небезпечні для всіх монстрів! У Н-Ш величезні очі, крихітні носики, пискляві високочастотні голоси, і вони вкриті огидно м’яким матеріалом, схожим на хутро. Фізичний контакт із ними життєво небезпечний. Але не для людини. Оззі — звичайний хлопець і за сумісництвом помічник лікарки монстрів — ще жодного разу не бачив на власні очі цього небезпечного створіння. Тому коли до лікарні надходить виклик про появу «няшки» у Жах-місті, Оззі та Енні фон Сіхерталль вирушають на пошуки чудовиська.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Книга 2. Огидний порятунок» Джона Келлі українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Книга 2. Огидний порятунок» Джона Келлі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

65 переглядів