Паперові міста

«Паперові міста»
Джон Грін

Про книгу «Паперові міста» Джона Гріна

Розповідь ведеться від імені головного героя — Квентіна Джейкобсена. Він типовий американський підліток, який здатний на абсолютно безглузді витівки заради досягнення мрії. Останньою такою у житті К’ю стала сусідська дівчина на ім’я Марго.

Щоб помститися хлопцеві, який їй зраджував, Марго вигадує спеціальну «каральну операцію», і Квентін охоче погоджується їй допомогти. Але під час підготовки дівчина несподівано каже, що насправді світ навколо них паперовий і в ньому живуть такі ж люди, і що вона сама теж з паперу. Наступного дня дівчина раптово зникає, залишивши після себе лише загадкову записку.

Під гумором і дитячістю у романі ховаються глибокі думки. На перший план автор виводить питання ярликів та ідеалів, до яких так схильне молоде покоління. Важко пізнати себе та інших, вбачаючи у них лише те, що хочеться бачити. Вчасно зупинитися, зазирнути в себе, пізнати свою сутність або залишатися порожньою формою без змісту, подібно крихкому і бездушному «паперовому» місту — ось, що потрібно вирішити читачеві.

Твір, безсумнівно, сподобається тінейджерам, оскільки написаний у першу чергу для них і про них. Але читачі у відгуках про книгу «Паперові міста» зазначають, що ця історія насправді не має вікових обмежень і здатна захопити будь-якого читача. Читати і сприймати текст легко.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Паперові міста» Джона Гріна українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Паперові міста» Джона Гріна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

164 переглядів