Паперові міста

«Паперові міста»
Джон Грін

Про книгу «Паперові міста» Джона Гріна

Розповідь ведеться від імені головного героя — Квентіна Джейкобсена. Він типовий американський підліток, який здатний на абсолютно безглузді витівки заради досягнення мрії. Останньою такою у житті К’ю стала сусідська дівчина на ім’я Марго.

Щоб помститися хлопцеві, який їй зраджував, Марго вигадує спеціальну «каральну операцію», і Квентін охоче погоджується їй допомогти. Але під час підготовки дівчина несподівано каже, що насправді світ навколо них паперовий і в ньому живуть такі ж люди, і що вона сама теж з паперу. Наступного дня дівчина раптово зникає, залишивши після себе лише загадкову записку.

Під гумором і дитячістю у романі ховаються глибокі думки. На перший план автор виводить питання ярликів та ідеалів, до яких так схильне молоде покоління. Важко пізнати себе та інших, вбачаючи у них лише те, що хочеться бачити. Вчасно зупинитися, зазирнути в себе, пізнати свою сутність або залишатися порожньою формою без змісту, подібно крихкому і бездушному «паперовому» місту — ось, що потрібно вирішити читачеві.

Твір, безсумнівно, сподобається тінейджерам, оскільки написаний у першу чергу для них і про них. Але читачі у відгуках про книгу «Паперові міста» зазначають, що ця історія насправді не має вікових обмежень і здатна захопити будь-якого читача. Читати і сприймати текст легко.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Паперові міста» Джона Гріна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Паперові міста» Джона Гріна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

118 переглядів