Пікнік на льоду

«Пікнік на льоду»
Андрій Курков

Про книгу «Пікнік на льоду» Андрія Куркова

Головний герой роману «Пікнік на льоду» — журналіст Віктор Золотарьов — отримує незвичайне завдання від однієї провідної газети: писати некрологи про відомих впливових людей, які… поки ще живі. Поступово він розуміє, що став учасником серйозної гри якихось тіньових структур, вийти з якої живим практично неможливо…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Пікнік на льоду» Андрія Куркова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Пікнік на льоду» Андрія Куркова

Читати онлайн книгу «Пікнік на льоду» Андрій Курков українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Пiкнiк на льоду
Андрiй Юрiйович Курков


Журналiст Вiктор Золотарьов #1
Головний герой роману «Пiкнiк на льоду» – журналiст Вiктор Золотарьов – отримуе незвичайне завдання вiд однiеi провiдноi газети: писати некрологи про вiдомих впливових людей, якi… поки ще живi. Поступово вiн розумiе, що став учасником серйозноi гри якихось тiньових структур, вийти з якоi живим практично неможливо…

Андрiй Юрiйович Курков

Пiкнiк на льоду

Родинi Шарп

iз вдячнiстю

присвячуеться

1


Спочатку за метр вiд його ноги впав камiнь. Вiктор озирнувся – двое чоловiкiв з посмiшечкою дивилися на нього. Один з тих, що стояв бiля розiбраноi брукiвки, нагнувся, взяв ще один кругляк i, немовби граючи в кегельбанi, покотьма пожбурив камiнь у його бiк. Вiктор зiрвався з мiсця i швидким кроком, що цiлком був схожий на спортивну ходьбу, завернув за рiг. «Головне – не бiгти!» – повторював вiн собi.

Зупинився вже бiля дому. Позирнув на вуличний годинник угорi: дев’ята вечора. Тихо й безлюдно. Зайшов у парадне. Тепер уже не лячно. Звичайним людям просто нудно жити, розваги для них тепер не по кишенi. Тому й кругляки котяться.

Вечiр. Кухня. Темiнь. Просто вiдiмкнули електрику i свiтло згасло. В темрявi чутно неквапнi кроки пiнгвiна Мишка: вiн з’явився у Вiктора рiк тому восени, коли зоопарк роздавав голодних тварин усiм, хто зможе iх прогодувати. Вiктор тодi поiхав i взяв королiвського пiнгвiна. За тиждень перед тим його покинула подруга. Йому було самотньо, але пiнгвiн Мишко принiс iз собою ще й свою самотнiсть, i тепер двi самотностi просто доповнювали одна одну, створюючи радше враження взаемозалежностi, нiж дружби.

Вiктор вiдшукав свiчку, запалив ii й поставив у майонезнiй баночцi на стiл. Поетична недбалiсть вогника змусила його знайти в пiвмороцi ручку й папiр. Вiн сiв до столу, аркуш паперу помiж ним i свiчкою. Цей аркуш треба було заповнити. Якби Вiктор був поетом – побiг би по бiлому аркушi римований рядок, але вiн не поет. Вiн – лiтератор, котрий застряг мiж журналiстикою i дрiбною прозою. Найвдалiше, що у нього виходить, – це короткi оповiдання. Дуже короткi. Такi короткi, що навiть якщо за них платитимуть – йому на це не прожити.

На вулицi пролунав пострiл.

Відгуки на книгу «Пікнік на льоду» Андрія Куркова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Пікнік на льоду» Андрія Куркова одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Пікнік на льоду» Андрія Куркова у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

157 переглядів