Книга «Покров» українською мовою

«Покров»
Люко Дашвар

Про книгу «Покров» Люко Дашвар

У 2013 році Київ став серцем революції України. Але за межами Майдану життя продовжувало йти як і раніше. Наприклад, для Мар’яни, думки якої зайняті чоловіком, який зовсім її не вартий. Але після зустрічі з Ярком, багато що змінюється в її житті, адже тепер з’являється шанс бути по-справжньому коханою…

Мар’яна й уявити не могла, які секрети зберігає історія її сім’ї та як вона буде впливати на її життя. Але тепер дівчина має пройти безліч випробувань, адже щоб знайти кохання, потрібно зруйнувати старе родове прокляття, що нависло над родом Дорошів півтора століття тому, а також віднайти скарб, який заповідали спадкоємцям знаменитого козака….

… А тим часом все ще стоїть Майдан і ці події вже не можуть не впливати на наших героїв.

«Покров» — один з найпопулярніших романів української письменниці останніх років. Це історія кохання на тлі значних подій країни 2013 року, в яку тонкою лінією вплетено містичні легенди та повір’я.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Покров» Люко Дашвар українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Покров» Люко Дашвар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

185 переглядів