Покров

«Покров»
Люко Дашвар

Про книгу «Покров» Люко Дашвар

У 2013 році Київ став серцем революції України. Але за межами Майдану життя продовжувало йти як і раніше. Наприклад, для Мар’яни, думки якої зайняті чоловіком, який зовсім її не вартий. Але після зустрічі з Ярком, багато що змінюється в її житті, адже тепер з’являється шанс бути по-справжньому коханою…

Мар’яна й уявити не могла, які секрети зберігає історія її сім’ї та як вона буде впливати на її життя. Але тепер дівчина має пройти безліч випробувань, адже щоб знайти кохання, потрібно зруйнувати старе родове прокляття, що нависло над родом Дорошів півтора століття тому, а також віднайти скарб, який заповідали спадкоємцям знаменитого козака….

… А тим часом все ще стоїть Майдан і ці події вже не можуть не впливати на наших героїв.

«Покров» — один з найпопулярніших романів української письменниці останніх років. Це історія кохання на тлі значних подій країни 2013 року, в яку тонкою лінією вплетено містичні легенди та повір’я.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Покров» Люко Дашвар українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Покров» Люко Дашвар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

123 переглядів