Потрібен мільйонер. Терміново!

«Потрібен мільйонер. Терміново!»
Ольга Горова

Про книгу «Потрібен мільйонер. Терміново!» Ольги Горової

Фіктивний шлюб?! Ви знущаєтесь? Святослав з тих, хто й у справжній не поспішав би. Але коли ти актор і за “гру” такі гроші пропонують, а ти ж у борговій ямі, та й “дружина” достоту гарна…
Згоден! А що такого може статися?

Соломію батько нізащо не допустить до управління родинним бізнесом. Але ж вона надто довго про це мріяла! Настільки, що й умова від татка вийти заміж та нарешті народити дитину від заможного бізнесмена, а краще мільйонера, якому діло передадуть — її не зупинить!

Головне потім “чоловіка” здихатися та перехопити керування… От тільки майбутньому чоловіку не варто аж про все повідомляти. Врешті-решт, він всього лише актор і їх кохання “фіктивне”… Хіба не так?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Потрібен мільйонер. Терміново!» Ольги Горової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Потрібен мільйонер. Терміново!» Ольги Горової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

29 переглядів