Потрібен мільйонер. Терміново!

«Потрібен мільйонер. Терміново!»
Ольга Горова

Про книгу «Потрібен мільйонер. Терміново!» Ольги Горової

Фіктивний шлюб?! Ви знущаєтесь? Святослав з тих, хто й у справжній не поспішав би. Але коли ти актор і за “гру” такі гроші пропонують, а ти ж у борговій ямі, та й “дружина” достоту гарна…
Згоден! А що такого може статися?

Соломію батько нізащо не допустить до управління родинним бізнесом. Але ж вона надто довго про це мріяла! Настільки, що й умова від татка вийти заміж та нарешті народити дитину від заможного бізнесмена, а краще мільйонера, якому діло передадуть — її не зупинить!

Головне потім “чоловіка” здихатися та перехопити керування… От тільки майбутньому чоловіку не варто аж про все повідомляти. Врешті-решт, він всього лише актор і їх кохання “фіктивне”… Хіба не так?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Потрібен мільйонер. Терміново!» Ольги Горової українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Потрібен мільйонер. Терміново!» Ольги Горової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

65 переглядів