Пригоди Клима Кошового. Продовження

«Пригоди Клима Кошового. Продовження»
Андрій Кокотюха

Про книгу «Пригоди Клима Кошового. Продовження» Андрія Кокотюхи

Львів, 1913 рік. Газети дали невловимому вбивці прізвисько – Різник із Городоцької. Обставини складаються так, що Климу доводиться рятувати своє життя, шукаючи вбивцю, і такі пошуки приводять його до психіатричної лікарні, де він мимоволі відкриє світ львівських повій та таємниці хворих душ. Це змінить його життя і підніме завісу над однією з таємниць Магди Богданович.

Осінь 1914 року. У місті – голод, холод, арешти. Клим чекає вироку в тюремній камері. Все змінює вбивство Божени Микульської, коханки офіцера російського генерального штабу. Кошовому пропонують залагодити справу в обмін на свободу. Друзі проникнуть у світ шпигунів та зрадників, дізнаються кілька військових таємниць та останній секрет загадкової польки Магди.

1916 рік. Хоча Клим і покинув адвокатську практику через війну, проте погоджується почати приватне розслідування, щоб зняти звинувачення із січового стрільця. Світ криміналу, хитрощі російських шпигунів та розбрат, який ворог сіє довкола, поставлять під загрозу кохання головного героя та уже добре знайомої нам Магди.

1918 року, коли Австро-Угорська імперія ось-ось буде зруйнована, а поляки та українці ведуть боротьбу за Східну Галичину, у Стрийському парку знайдено труп польського офіцера, члена таємного військового товариства. Перед Климом постає надзвичайне завдання: протягом двох днів довести, що вбивство не є політичним. Відкриття приголомшить, а події тих буремних днів назавжди змінять долю головного героя та розведуть його з коханою по різні боки вуличних барикад.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу mp3 (мп3). Щоб скачати книгу «Пригоди Клима Кошового. Продовження» Андрія Кокотюхи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба лише обрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Якщо ви вже прочитали цей твір, то ми будем дуже вдячні, якщо ви залишете свій відгук на книгу трохи нижче на нашому сайті.

Скачати безкоштовно книгу «Пригоди Клима Кошового. Продовження» Андрія Кокотюхи

Читати онлайн книгу «Пригоди Клима Кошового. Продовження» Андрій Кокотюха українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Пригоди Клима Кошового. Продовження
Андрiй Анатолiйович Кокотюха


Андрiй Кокотюха – сучасний украiнський письменник, сценарист, журналiст. Автор 50 художнiх, документальних та науково-популярних книжок.

Львiв, 1913 рiк. Газети дали невловимому вбивцi прiзвисько – Рiзник iз Городоцькоi. Обставини складаються так, що Климу доводиться рятувати свое життя, шукаючи вбивцю, i такi пошуки приводять його до психiатричноi лiкарнi, де вiн мимоволi вiдкрие свiт львiвських повiй та таемницi хворих душ. Це змiнить його життя i пiднiме завiсу над однiею з таемниць Магди Богданович.

Осiнь 1914 року. У мiстi – голод, холод, арешти. Клим чекае вироку в тюремнiй камерi. Все змiнюе вбивство Божени Микульськоi, коханки офiцера росiйського генерального штабу. Кошовому пропонують залагодити справу в обмiн на свободу. Друзi проникнуть у свiт шпигунiв та зрадникiв, дiзнаються кiлька вiйськових таемниць та останнiй секрет загадковоi польки Магди.

1916 рiк. Хоча Клим i покинув адвокатську практику через вiйну, проте погоджуеться почати приватне розслiдування, щоб зняти звинувачення iз сiчового стрiльця. Свiт кримiналу, хитрощi росiйських шпигунiв та розбрат, який ворог сiе довкола, поставлять пiд загрозу кохання головного героя та уже добре знайомоi нам Магди.

1918 року, коли Австро-Угорська iмперiя ось-ось буде зруйнована, а поляки та украiнцi ведуть боротьбу за Схiдну Галичину, у Стрийському парку знайдено труп польського офiцера, члена таемного вiйськового товариства. Перед Климом постае надзвичайне завдання: протягом двох днiв довести, що вбивство не е полiтичним. Вiдкриття приголомшить, а подii тих буремних днiв назавжди змiнять долю головного героя та розведуть його з коханою по рiзнi боки вуличних барикад.

Андрiй Кокотюха

Пригоди Клима Кошового

ПродовженняОкрема подяка Мiськiй адмiнiстрацii Львова та особисто Андрiевi Садовому – за всебiчну пiдтримку та гостиннiсть.Головний лiтературний консультант Юрiй Винничук

Головний iсторичний консультант Ігор ЛильоКонсультанти:

Василь Расевич, iсторик, публiцист, старший науковий спiвробiтник вiддiлу новоi iсторii Украiни Інституту украiнознавства iм. І. Крип’якевича НАН Украiни;

Мар’ян Мудрий, iсторик, викладач Львiвського нацiонального унiверситету iм.

Відгуки на книгу «Пригоди Клима Кошового. Продовження» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Пригоди Клима Кошового. Продовження» Андрія Кокотюхи одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Пригоди Клима Кошового. Продовження» Андрія Кокотюхи у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

260 переглядів