Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукає свій шлях

«Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукає свій шлях»
Даніелла Лапорт

Про книгу «Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукає свій шлях» Даніелли Лапорт

Ми захоплюємося тими, хто здійснив свої мрії. Тими, хто знайшов власний шлях та впевнено крокує ним. Люди-дороговкази. Особистості, яких хочеться наслідувати. Але таким Прометеєм може стати кожен з нас. Головне – віднайти всередині своєї душі вогонь, світло якого вкаже шлях. Власний, а не шлях інших.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукає свій шлях» Даніелли Лапорт українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукає свій шлях» Даніелли Лапорт

Читати онлайн книгу «Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукає свій шлях» Даніелла Лапорт українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукае свiй шлях
Данiелла Лапорт


Ми захоплюемося тими, хто здiйснив своi мрii. Тими, хто знайшов власний шлях та впевнено крокуе ним. Люди-дороговкази. Особистостi, яких хочеться наслiдувати. Але таким Прометеем може стати кожен з нас. Головне – вiднайти всерединi своеi душi вогонь, свiтло якого вкаже шлях. Власний, а не шлях iнших.

Данiелла Лапорт

Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукае свiй шлях

Вiдгуки про книжку «Розпали вогонь»


Мудра, захоплива i, головне, не схожа на iншi.    Майкл Бангей Стенье, автор «Do More Great Work» («Робiть бiльше серйозних справ»)

Робота Данiелли мiстить безлiч проникливих спостережень i могутню енергiю, що виштовхуе вас на неймовiрнi шляхи. Книжка мiстить практичнi поради та запалюе ваш розум вогнем, спроможним змiнити кар’еру й життя.    Скотт Бельскi, автор «Making Ideas Happen» («Втiлення iдей»)

Вона говорить правду, вона вiдверта. Грошi, невдачi, сила, оцiнка – «Розпали вогонь» не залишае поза увагою жодного питання. До цього Данiелла додае неймовiрну пiдтримку та конструктивнi iдеi.    Барбара Стеннi, авторка «Overcoming Underearning» («Як заробляти бiльше»)

Данiелла ЛаПорт надзвичайно розумна i водночас настiльки доброзичлива й проста, що вогонь, який вона розпалюе у вашiй душi, не обпiкае. Вона знае, як вам досягти успiху. Влаштовуйтеся зручнiше та прислухайтеся до ii порад. Вона говорить саме те, що нашiй душi необхiдно почути.    Марта Бек, авторка «Steering by Starlight» («Шлях, осяяний зiрками»)

Данiелла – справжня Розпалювачка Вогню, i ви теж набудете такого вмiння, прочитавши цю чудову книжку. Щоб краще побачити результат, сiдайте з книжкою в iглу – ви вийдете звiдти засмаглими.    Крiс Гiльбо, автор «The Art of Non-Conformity» («Мистецтво нонконформiзму»)

Пристрасть Данiелли сягае далеко за межi сторiнок – коли ви прочитаете кiлька роздiлiв цiеi книжки, вони розпалять у вас жагу до дiй.    Гретхен Рубiн, авторка книжки «Проект щастя»

Сучасний шедевр, що змiнить мiльйони життiв заради прийдешнiх поколiнь. Вiн шалено надихае, вiн сповнений мудростi та мiстить практичнi поради. Вiн перевершить усi моi схвальнi вiдгуки. Приготуйтеся до захопливих почуттiв. Ви закохаетеся в цю книжку.    Марi Форлео.

Відгуки на книгу «Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукає свій шлях» Даніелли Лапорт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукає свій шлях» Даніелли Лапорт одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукає свій шлях» Даніелли Лапорт у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

318 переглядів