Новинка
5
Книга «Шлях домогосподаря. Том 5» українською мовою

«Шлях домогосподаря. Том 5»
Ооно Косуке

Про книгу «Шлях домогосподаря. Том 5» Ооно Косуке

Він читає реп у торговому кварталі, ходить із дружиною на шведський стіл… Хай там як, а колишній зловіщий якудза господарює на повну ♪.
Комедія про домашнього гангстера — у томі 5!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Шлях домогосподаря. Том 5» Ооно Косуке українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Шлях домогосподаря. Том 5» Ооно Косуке

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

52 переглядів