Шлях лучника

«Шлях лучника»
Пауло Коельйо

Про книгу «Шлях лучника» Пауло Коельйо

До найкращого лучника країни, Тецуї, який нині скромно живе в селі та працює теслею, прибуває інший стрілець із далеких країв і кидає майстрові виклик… Тецуя приймає його та навчає чужинця і місцевого хлопчину мистецтва стрільби з лука. У «Шляху лучника» Пауло Коельйо висвітлює засадничі правила, які стосуються не лише стрільби з лука, а й усіх аспектів життя; це зібрання принципів, що ведуть до багатьох чеснот.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Шлях лучника» Пауло Коельйо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Шлях лучника» Пауло Коельйо

Читати онлайн книгу «Шлях лучника» Пауло Коельйо українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Шлях лучника
Пауло Коельйо


До найкращого лучника краiни, Тецуi, який нинi скромно живе в селi та працюе теслею, прибувае iнший стрiлець iз далеких краiв i кидае майстровi виклик… Тецуя приймае його та навчае чужинця i мiсцевого хлопчину мистецтва стрiльби з лука. У «Шляху лучника» Пауло Коельйо висвiтлюе засадничi правила, якi стосуються не лише стрiльби з лука, а й усiх аспектiв життя; це зiбрання принципiв, що ведуть до багатьох чеснот.

Пауло Коэльо

Шлях лучника© Paulo Coelho, 2003

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2021


* * *


Леонардовi Ойтiciцi, який, побачивши одного ранку в Сен-Мартенi моi дзюдоiстськi вправи на осоннi, пiдкинув менi задум цiеi книжки


О Марiе, зачата без грiха,
молися за нас,
що звертаемося до Тебе.

    Амiнь

Молитва без чину –
то наче стрiла без тятиви,
чин без молитви –
то наче тятива без стрiли.

    Елла Вiлер Вiлкокс


Подяки


Ойгеновi Герiгелевi за книжку «Дзен у мистецтвi стрiльби з лука»;

Памелi Гартiген, генеральнiй директорцi Швабiвськоi Фундацii соцiального пiдприемництва, за опис якостей спiльникiв;

Деновi та Джекi Де Просперо за книжку «Кюдо», написану у спiвавторствi з Онумою-саном;

Карлосовi Кастанедi за опис зустрiчi смерти з нагвалем Елiасом.

Пролог– Тецуя.

Хлопчина здивовано витрiщився на чужинця.

– Нiхто в селi не бачив Тецуi з луком у руках, – вiдповiв вiн. – Кожному вiдомо, що вiн заробляе на прожиття теслярством.

– Може, вiн на все махнув рукою, може, злякався, менi байдуже, – наполягав чужинець. – Але годi йому правити за найкращого лучника в краiнi, коли вiн уже закинув свое мистецтво. І я стiльки днiв згаяв на подорож саме для того, щоб кинути йому виклик i поставити крапку на його незаслуженiй тепер славi.

Хлопчина збагнув, що далi сперечатися немае сенсу: краще просто повести цього чоловiка до теслi, хай на власнi очi побачить, що помиляеться.

Тецуя працював у теслярнi, поставленiй у глибинi двору за хатою. Вiн обернувся, щоб глянути, хто до нього йде, але усмiшка в нього на губах застигла. Очi втупилися в довгу торбу, що ii нiс iз собою чужинець.

– Це саме те, про що ви думаете, – сказав новоприбулий.

Відгуки на книгу «Шлях лучника» Пауло Коельйо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Шлях лучника» Пауло Коельйо одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Шлях лучника» Пауло Коельйо у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

130 переглядів