Книга «Швидкісний поїзд» українською мовою

«Швидкісний поїзд»
Котаро Ісака

Про книгу «Швидкісний поїзд» Котаро Ісаки

Із Токіо до Моріоки вирушає швидкісний поїзд — шінкансен. На перший погляд, усі його пасажири — цілком звичайні люди, які їдуть у своїх буденних справах. Але дехто опинився тут геть не випадково. Сатоші — здається звичайним школярем, але при цьому абсолютний психопат. Він розумний, хитрий та вкрай небезпечний. Кімура — колишній кілер, а тепер простий роботяга та алкоголік у зав’язці. Мандарин та Лимон — двоє найманців екстракласу. Судзукі — добродушний шкільний вчитель. Нанао — «найневдатніший убивця у світі», прозваний так тому, що все його життя — це суцільна низка неприємностей. І на додачу — син авторитетного мафіозного боса. І дехто ще зі своїм особливим завданням

Ці люди загалом ніяк не пов’язані між собою і опинилися в одному поїзді через примху долі. А втім, одна лише випадковість — і лінії їхніх життів сплетуться у тугий клубок. Не всі з них доїдуть до своєї зупинки. Тому що дуже важко зійти живим із поїзда вбивць.

Подивитися огляд книги “Швидкісний поїзд” Котаро Ісаки онлайн російською мовою:


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Швидкісний поїзд» Котаро Ісаки українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Швидкісний поїзд» Котаро Ісаки

ЦитатаДеякі люди краще вдавляться, ніж похвалять когось.
ЦитатаЄ два типи людей: ті, кого легко обвести довкола пальця, і ті, кого важко. Це має мало відношення до розуму людини та її здібностей, скоріше це пов'язано з характером та особливостями психіки. Люди, з якими можна робити подібне, не стають із віком проникливішими, тому в світі завжди існуватимуть шахраї та злочинці.
ЦитатаЛюдей, які не здатні контролювати свої емоції, самих контролювати простіше простого.
ЦитатаКоли хтось підкоряється одному наказу – це все одно, що він спускається на одну сходинку по сходах, і чим більше підкоряється, тим більше спускається вниз, доки не починає робити все, що йому кажуть. А піднятися знову нагору непросто.

Відгуки на книгу «Швидкісний поїзд» Котаро Ісаки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

203 переглядів