Новинка
Сім’я у борг

«Сім’я у борг»
Олександра Багірова

Про книгу «Сім’я у борг» Олександри Багірової

– Мужчина, відчепіться від мене! – у паніці висмикую руку. – Хто ви взагалі такий?
– Я твій чоловік, – жадібно вдивляється мені в обличчя. До болю стискає плече.
– Що за нісенітниця! – фиркаю. Липкий жах розповзається у грудях. Я його боюся. Він небезпечний. Маніяк! Чудовисько!
– Яка ж ти погань, інсценувати свою загибель! Кинути рідного сина! – гарчить мені в обличчя.
– У мене чудова сім’я, чоловік та дитина. А я вас бачу вперше! – кричу, голос зривається.
Що цьому психу від мене треба? І чому його обличчя здається мені знайомим?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Сім’я у борг» Олександри Багірової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Сім’я у борг» Олександри Багірової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

225 переглядів