Скорочено Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера

«Скорочено Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера»
Ярослав Стельмах

Про книгу «Скорочено Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера» Ярослава Стельмаха

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера” (скорочено) Ярослава Стельмаха, який ви можете прочитати приблизно за 18 хвилин.

«Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера» — популярна дитяча книга українського письменника Ярослава Стельмаха.

Сергій Стеценко, учень тепер уже шостого класу, приїжджає разом зі своїм найкращим другом Митьком Омельчуком до села Юрківки, де живе бабця Митька.

Річка, ліс, привільне і незалежне життя чекають на хлопців.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Скорочено Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера» Ярослава Стельмаха українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Скорочено Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера» Ярослава Стельмаха

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

179 переглядів