Новинка
Книга «Смішно, що ти спитав» українською мовою

«Смішно, що ти спитав»
Елісса Сассмен

Про книгу «Смішно, що ти спитав» Елісси Сассмен

Для молодої письменниці Чані Горовіц це інтерв’ю — золотий шанс для кар’єри. Та чи просто зосередитися на роботі, коли пишеш про об’єкт своїх фантазій, про того, чиє фото на заставці твого телефона?

Для кінозірки Гейба Паркера це інтерв’ю — можливість здобути прихильність критиків. Та чи вдасться переконати скептиків (і не лише їх), що він — найвдаліша версія Джеймса Бонда?

Один яскравий вікенд вплинув на життя Чані та Гейба. Чи всі запитання були озвучені? Чи всі відповіді отримані?

За десять років доля зводить їх знову…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Смішно, що ти спитав» Елісси Сассмен українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Смішно, що ти спитав» Елісси Сассмен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

25 переглядів