1
Нестерпний бос. Наречений за контрактом

«Нестерпний бос. Наречений за контрактом»
Астра Вєєр

Про книгу «Нестерпний бос. Наречений за контрактом» Астри Вєєр

Після зради хлопця, я найменше збиралася заводити стосунки. Але навіть цього не дав зробити мій новий бос. Спочатку він обрав мене, як якусь служницю, потім обіцявся карати батогом. Тепер взагалі знахабнів! Вимагає стати його фіктивною нареченою. Він думає, я погоджуся? Ні, я не буду… ну добре, подумаю.

– Я чекаю на відповідь, Вікторіє? – вимагає бос, пронизуючи мене хижим поглядом.

– Послухайте, я можу не впоратися. У мене і досвіду такого немає, – зніяковіло бурмочу.

– І це каже та, що стрибнула на мене при всіх і лізла цілуватися?

Боже, який сором.

– Тоді вийшло випадково. Пробачте.

– Ні, не пробачу. Відпрацьовувати будеш!


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Нестерпний бос. Наречений за контрактом» Астри Вєєр українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Нестерпний бос. Наречений за контрактом» Астри Вєєр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

160 переглядів