1
Книга «Нестерпний бос. Наречений за контрактом» українською мовою

«Нестерпний бос. Наречений за контрактом»
Астра Вєєр

Про книгу «Нестерпний бос. Наречений за контрактом» Астри Вєєр

Після зради хлопця, я найменше збиралася заводити стосунки. Але навіть цього не дав зробити мій новий бос. Спочатку він обрав мене, як якусь служницю, потім обіцявся карати батогом. Тепер взагалі знахабнів! Вимагає стати його фіктивною нареченою. Він думає, я погоджуся? Ні, я не буду… ну добре, подумаю.

– Я чекаю на відповідь, Вікторіє? – вимагає бос, пронизуючи мене хижим поглядом.

– Послухайте, я можу не впоратися. У мене і досвіду такого немає, – зніяковіло бурмочу.

– І це каже та, що стрибнула на мене при всіх і лізла цілуватися?

Боже, який сором.

– Тоді вийшло випадково. Пробачте.

– Ні, не пробачу. Відпрацьовувати будеш!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Нестерпний бос. Наречений за контрактом» Астри Вєєр українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Нестерпний бос. Наречений за контрактом» Астри Вєєр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

198 переглядів