Татуювальник Аушвіцу

«Татуювальник Аушвіцу»
Гізер Морріс

Про книгу «Татуювальник Аушвіцу» Гізер Морріс

У 1942 році Лалі Соколова привезли в один із найбільших таборів смерті — Аушвіц. Він знав багато мов, тож йому доручили таврувати в’язнів — дряпати цифри на їхніх руках. Сьогодні ці номери — один із головних символів антилюдяних злочинів Голокосту.

У черзі на татуювання стояла молода дівчина Ґіта, налякана й розгублена. Для Лалі це було кохання з першого погляду. Він заповзявся не тільки вижити, але й будь-якою ціною захистити її. Так почалася одна з найбільш життєствердних, відважних, зворушливих історій про Голокост: історія кохання татуювальника Аушвіцу.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Татуювальник Аушвіцу» Гізер Морріс українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Татуювальник Аушвіцу» Гізер Морріс

ЦитатаВрятуй одного, і ти врятуєш цілий світ...
ЦитатаЯкщо вранці ти прокинувся, то це хороший день.
Цитата…коли проводиш роки, не знаючи, чи помреш через п'ять хвилин, не залишається ситуацій, з якими не можеш впоратися.
— Поки ми живі й здорові, все налагодиться, — сказала вона.
ЦитатаМи потрапили у лайно, але постараймося не захлинутися в ньому/

Відгуки на книгу «Татуювальник Аушвіцу» Гізер Морріс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

550 переглядів