Цього разу я володарка свого життя

«Цього разу я володарка свого життя»
Кім Роа, Гаммон

Про книгу «Цього разу я володарка свого життя» Кім Роа

Фірентія переродилася позашлюбною дочкою глави найвпливовішого роду імперії.Проте коли її батько помер, родичі виставили її за поріг, а ті аристократи, з якими вона добре ладнала, відвернулися від неї.

А потім її, напідпитку, збив екіпаж, і раптом, розплющивши очі, вона повернулася у свої сім років.
Там, у минулому житті, подібно до великого пса, за нею вбивався другий принц, який стане ворогом всього її роду.

– Тія, ти набагато гарніша за мене!
– Жартувати хотів?
– Ні, я правду говорю.

Ну і гаразд, і другий принц, і родове майно, це все моє!
Я обов’язково стану володаркою цього життя.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Цього разу я володарка свого життя» Кім Роа українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Цього разу я володарка свого життя» Кім Роа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

29 переглядів