2
Том 2. Турнір зірок

«Том 2. Турнір зірок»
Жан-Крістоф Дерр'єн, Фріжель

Про книгу «Том 2. Турнір зірок» Жана-Крістофа Дерр'єна

Фріжель та його друзі вирушають до Фамуза — міста можливостей та розваг, у якому дозволено все.
Там юнак бере участь у славетному Турнірі зірок, а згідно з його умовами, переможець отримує золоту статую на свою честь! Aле, щоб здобути першість і завоювати симпатії глядачів, Фріжелю доведеться змагатися з найвинахідливішими авантюристами, шахраями й хитрунами зі всього світу. Однак за цим змаганням, можливо, криється щось вкрай загадкове й неймовірно жахливе?..


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Том 2. Турнір зірок» Жана-Крістофа Дерр'єна українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Том 2. Турнір зірок» Жана-Крістофа Дерр'єна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

65 переглядів