Новинка
Ти – моя параноя

«Ти – моя параноя»
Елла Савицька

Про книгу «Ти – моя параноя» Елли Савицької

– Зак, ми розійшлися. Я більше не можу так! Я не твоя!

Перед очима темніє, серце навиліт рветься із грудей.

– Моя!
– Ні! Будь ласка! Давай… будемо просто друзями.
– Друзями? – стріляю приголомшений.
– Так. Або друзями, або ніким. На більше я не згодна.

Тара розвертається і швидко йде, а мене бомбить. Качає. На частині роздирає, немов усередині монстр орудує і в нутрощі зубами впивається.

Друзі? Ні, маленька, помиляєшся. Ти або будеш моєю, або ми обоє здохнемо. Але на менше не згоден я.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Ти – моя параноя» Елли Савицької українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Ти – моя параноя» Елли Савицької

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

295 переглядів