Ворошиловград

«Ворошиловград»
Сергій Жадан

Про книгу «Ворошиловград» Сергія Жадана

Одного разу ти дізнаєшся, що твій брат зник у невідомому напрямку, приятелі займаються фінансовими аферами, а бізнес намагаються перекупити представники незрозумілих структур. Реальність виявляється хисткою та зникомою, життя робить крок убік, і ти несподівано опиняєшся поміж своїм минулим, де на тебе чекають друзі, й майбутнім, де на тебе чекають вороги.

«Ворошиловград» – роман жорсткий, меланхолійний та реалістичний. Наскільки взагалі реалістичним може бути соцреалізм.

Вони приходять і забирають у тебе все, що тобі належить. Вони позбавляють тебе твоєї свободи й твоєї території. Вони забирають у тебе твоє минуле і твою пам’ять. І все, що ти можеш їм протиставити – це свою любов і свою ненависть. Ну, і свої кримінальні навички.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу mp3 (мп3). Щоб скачати книгу «Ворошиловград» Сергія Жадана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба лише обрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Якщо ви вже прочитали цей твір, то ми будем дуже вдячні, якщо ви залишете свій відгук на книгу трохи нижче на нашому сайті.

Скачати безкоштовно книгу «Ворошиловград» Сергія Жадана

Читати онлайн книгу «Ворошиловград» Сергій Жадан українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Ворошиловград
Сергей Жадан


Одного разу ти дiзнаешся, що твiй брат зник у невiдомому напрямку, приятелi займаються фiнансовими аферами, а бiзнес намагаються перекупити представники незрозумiлих структур. Реальнiсть виявляеться хисткою та зникомою, життя робить крок убiк, i ти несподiвано опиняешся помiж своiм минулим, де на тебе чекають друзi, й майбутнiм, де на тебе чекають вороги.

«Ворошиловград» – роман жорсткий, меланхолiйний та реалiстичний. Наскiльки взагалi реалiстичним може бути соцреалiзм.

Вони приходять i забирають у тебе все, що тобi належить. Вони позбавляють тебе твоеi свободи й твоеi територii. Вони забирають у тебе твое минуле i твою пам’ять. І все, що ти можеш iм протиставити – це свою любов i свою ненависть. Ну, i своi кримiнальнi навички.

Сергiй Жадан

Ворошиловград

Частина перша

1


Телефони iснують, аби повiдомляти ними рiзнi неприемностi. Телефоннi голоси звучать холодно й офiцiйно, офiцiйним голосом простiше переказувати поганi новини. Я знаю, про що говорю. Все життя я боровся з телефонними апаратами, хоча й без особливого успiху. Телефонiсти всього свiту далi вiдслiдковують розмови, виписуючи собi на картки найбiльш важливi слова та вирази, а в готельних номерах лежать збiрники псалмiв i телефоннi довiдники – все, що необхiдно, аби не втратити вiру.

Я спав в одязi. В джинсах i розтягнутiй футболцi. Прокинувшись, ходив кiмнатою, перевертав порожнi пляшки з-пiд лимонаду, склянки, банки й попiльницi, залитi соусом тарiлки, взуття, злiсно давив босими ногами яблука, фiсташки й жирнi фiнiки, схожi на тарганiв. Коли винаймаеш помешкання i живеш серед чужих меблiв, вчишся ставитись до речей обережно. Я тримав удома рiзний мотлох, мов перекупник, ховав пiд канапою грамофоннi платiвки й хокейнi ключки, кимось залишений жiночий одяг i десь вiднайденi великi залiзнi дорожнi знаки. Я не мiг нiчого викинути, оскiльки не знав, що з цього всього належить менi, а що е чужою власнiстю. Але з першого дня, вiд тiеi митi, як я сюди потрапив, телефонний апарат лежав просто на пiдлозi серед кiмнати, викликаючи ненависть своiм голосом i своiм мовчанням. Лягаючи спати, я накривав його великою картонною коробкою. Зранку виносив коробку на балкон.

Відгуки на книгу «Ворошиловград» Сергія Жадана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Ворошиловград» Сергія Жадана одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Ворошиловград» Сергія Жадана у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

529 переглядів