Врятувати мільйонера

«Врятувати мільйонера»
Наталі Ліон

Про книгу «Врятувати мільйонера» Наталі Ліон

— Вона, що? Знайшла тобі квартиру?

— А ще підстригла, поголила, купила новий одяг і влаштувала мене на роботу у мою ж компанію на посаду економіста! Дене, це капець! Я не хочу продовжувати дурити їй голову! Саша цього не заслуговує.

— Тобто, ти згодний визнати свій програш? — Ден підводить одну брову вгору, майже, святкуючи свою перемогу. Ні, друже, я ж сказав, що не люблю програвати!

— Я закохаю її в себе, от побачиш!


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Врятувати мільйонера» Наталі Ліон українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Врятувати мільйонера» Наталі Ліон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

234 переглядів