Новинка
Книга «Встигнути до… Парі на наречену» українською мовою

«Встигнути до… Парі на наречену»
Ганна Зюман

Про книгу «Встигнути до… Парі на наречену» Ганни Зюман

— Це жарт? — витріщаюся на Марка, не в силах промовити ще хоч щось.

Відчуваю, як всередині мене все перехоплює від одночасного обурення, огиди та почуття, що мене використали як нікому не потрібну ганчірку.

— Ти взяла гроші, — як ні в чому не бувало посміхається чоловік. — Отже, маєш виконати мої умови.
— Ми не про це домовлялися. Ти казав, що ніякого інтиму не буде.
— Саме так, — знов киває Марк. — Інтиму не буде, а все інше — так.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Встигнути до… Парі на наречену» Ганни Зюман українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Встигнути до… Парі на наречену» Ганни Зюман

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

138 переглядів