Книга «Видатні звірі» українською мовою

«Видатні звірі»
Ітагакі Пару

Про книгу «Видатні звірі» Ітагакі Пару

Головний герой — сірий вовк Леґоші, тихий і боязкий учень Черрітонської школи, що живе в гуртожитку для хижаків, також бере участь у шкільному театральному гуртку як робітник сцени. Одного разу вночі виявляється з’їденим альпак Тем, що призводить до підозр і напруги між хижаками і травоїдними учнями в школі. У той же час Легосі знайомиться з карликовою зайчихою Хару, між якими починають розвиватися складні взаємини.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Видатні звірі» Ітагакі Пару українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Видатні звірі» Ітагакі Пару

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

229 переглядів