1
Я теж її кохаю

«Я теж її кохаю»
Юлія Бонд

Про книгу «Я теж її кохаю» Юлії Бонд

– Чому ти мене уникаєш, Юлю? Я ж бачив, що ти нещаслива з чоловіком. Ти терпиш його, але чому?
– Ти бачив лише те, що тобі хотілося бачити, Єгоре.

Обійнявши мене за плечі, Єгор притягує до своїх грудей і міцно тримає, коли я намагаюся вирватися.

– Я хочу тебе ненавидіти, – гарчить на вухо, посилюючи лещата на моєму тілі. – Якби ж тільки знала, як я змушую себе відчувати до тебе огиду, зневажати. Ти зробила мені дуже боляче… тоді. Але я ідіот, раз продовжую тебе кохати. І я нікуди не піду, як би ти цього не хотіла.

***

У минулому ми були закоханими та мріяли одружитися, але в останню мить я втекла із РАЦСу. Через десять років ми зустрінемось знову, і це стане нашим новим початком! Чи кінцем?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Я теж її кохаю» Юлії Бонд українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Інші книги з серії

Відгуки на книгу «Я теж її кохаю» Юлії Бонд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

115 переглядів