Новинка
Книга «Єдина для боса» українською мовою

«Єдина для боса»
Ірина Романовська

Про книгу «Єдина для боса» Ірини Романовської

— Ти вагітна? Від мене?
— Так, — крізь зуби відповідаю я, відвертаючись до вікна.

Немає сенсу більше брехати, лікар йому й так усе розповів.
— Дивись на мене! — голосно командує Денис.

Я мовчки підкоряюся. Спостерігаю як він ходить туди-сюди по палаті та роздратовано тре власне підборіддя. Чоловік страшенно розлючений. Його плечі напружені, а шия вкрита червоними плямами. Тітов ледве стримується, щоб не накричати на мене.

— Чому ти приховала це від мене? Чому не розповіла? Ти хоч уявляєш, щоб було б з тобою, якщо я б не встиг вчасно? Уявляєш?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Єдина для боса» Ірини Романовської українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Єдина для боса» Ірини Романовської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

216 переглядів