Заборонена. Моя

«Заборонена. Моя»
Міла Мур

Про книгу «Заборонена. Моя» Міли Мур

— Ви? — шепочу і чомусь роблю крок назад. Це виходить само собою і не приховується від Германа.

— Боїшся мене? — питає прямо і погляду з мене не зводить.

Чи боюсь я його? Не знаю. Тут більше ефект несподіванки спрацював.

— Ні, — кажу якомога впевненіше. — Просто не очікувала, що ви можете бути батьком в принципі.

— Чому? Я не схожий на чоловіка, у якого є діти? — мені здається, що Германа вся ця ситуація веселить, хоч він і не показує цього, а от мені зовсім нерадісно. Я пам’ятаю, що цей чоловік мені пропонував, і немає жодної гарантії, що він не зробить цього знову.

— Абсолютно, — кажу, як думаю. — Ви більше на бандита схожі. І, швидше за все, так і є.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Заборонена. Моя» Міли Мур українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Заборонена. Моя» Міли Мур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

24 переглядів