2
Книга «Запасна, або Я не вона» українською мовою

«Запасна, або Я не вона»
Артеліна Грудень

Про книгу «Запасна, або Я не вона» Артеліни Грудень

Смерть відняла у кожного з них рідну людину, залишив після себе біль, відчуття провини і … немовля. За ради маленького янгола вони намагаються побудувати щось нове, тепле та сонячне. Можливо доля посміхнеться і даси їм кохання. Та чи може воно подолати всі перешкоди? Насамперед її відчуття дружини на заміну.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Запасна, або Я не вона» Артеліни Грудень українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Запасна, або Я не вона» Артеліни Грудень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

51 переглядів