Книга «17,5 реальних історій кохання» українською мовою

«17,5 реальних історій кохання»
Дмитро Корнелюк

Про книгу «17,5 реальних історій кохання» Дмитра Корнелюка

Це перше сольне видання Дмитра Корнелюка. До цього автор друкувався лише у спільних проєктах, однак завжди мріяв про власний. За понад десятиліття роботи ведучим йому пощастило познайомитись із сотнями щасливих пар. У цій книжці зібрані історії кохання лише декотрих із них. Через призму власного світогляду та життєвого досвіду автор привідкриває для читачів завісу історій, що зазвичай відомі одиницям. Після прочитання цієї книжки такими обраними станете і ви.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «17,5 реальних історій кохання» Дмитра Корнелюка українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «17,5 реальних історій кохання» Дмитра Корнелюка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

19 переглядів