Аннапурна. Легендарна історія про перше сходження на восьмитисячник

«Аннапурна. Легендарна історія про перше сходження на восьмитисячник»
Моріс Ерцог

Про книгу «Аннапурна. Легендарна історія про перше сходження на восьмитисячник» Моріса Ерцога

“Аннапурна. Легендарна історія про перше підкорення восьмитисячника” Моріс Ерцоґ

Перемога або смерть – інших варіантів у цієї експедиції не було. У 1950 році дев’ятеро французьких відчайдухів кинули виклик людській природі та підкорили вершину, якої навіть не існувало на карті. Уперше в історії люди піднялися на висоту 8091 метр. З якими труднощами вони стикалися? Як воно – долати нестерпний холод, воювати зі стихіями та впритул наближатися до смерті? Як це – шмагати обморожені руки й ноги мотузками, щоб відновити кровообіг? І головне – заради чого такі жертви?

Книжка для широкого кола читачів, всіх, хто хоча б раз в житті мріяв про підкорення вершин.

У цій книжці Моріс Ерцоґ детально й послідовно розповідає про їхню експедицію, вихід за межі власних можливостей, відчай і розпуку, надію і світло в очах альпіністів, змагання з природою і ціну перемоги. Сліди боротьби лишилися на їхніх тілах, але вони здобули значно більше: зустрілися зі свободою та під іншим кутом поглянули на сенс людського життя…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Аннапурна. Легендарна історія про перше сходження на восьмитисячник» Моріса Ерцога українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Аннапурна. Легендарна історія про перше сходження на восьмитисячник» Моріса Ерцога

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

155 переглядів