Книга «Диномедитація» українською мовою

«Диномедитація»
Лорена Паджалунга, Анна Ланґ

Про книгу «Диномедитація» Лорени Паджалунги

Книга “Диномедитація” запрошує маленьких читачів поринути у світ медитації разом із чарівними динозаврами. Це видання допоможе дітям навчитися основам медитації, релаксації та управління своїми емоціями. Кожна сторінка наповнена кольоровими ілюстраціями та простими інструкціями, що робить практику медитації доступною та цікавою для малечі.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Диномедитація» Лорени Паджалунги українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Диномедитація» Лорени Паджалунги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

19 переглядів