Книга «Хорімія» українською мовою

«Хорімія»
Хагівара Дайсуке

Про книгу «Хорімія» Хагівари Дайсуке

Хорі намагається здаватися звичайною старшокласницею, тоді як насправді приділяє весь час догляду за будинком. Через постійну відсутність батьків дівчині доводиться заміняти молодшому братові сім’ю, займатися прибиранням, пранням та іншими домашніми справами. Одного разу вона зустрічає людину, яка, так само як і вона, намагається не відкривати свого справжнього боку особистості в школі: Міямура — мовчазний хлопець в окулярах. Тепер їм двом є з ким поділитися та розкрити справжніх себе, не боячись, що про це дізнаються у школі.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Хорімія» Хагівари Дайсуке українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Хорімія» Хагівари Дайсуке

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

151 переглядів