Новинка
2
Кохай у тиші

«Кохай у тиші»
Аля Морейно

Про книгу «Кохай у тиші» Алі Морейно

– Що це? – дивлюсь із подивом то на чоловіка, то на простягнутий мені конверт.

– Гроші. Можеш відкрити та перерахувати.

– На що гроші? – перепитую, намагаючись виграти час, щоб вирішити, як вчинити.

– Не “на що”, а “за що”.

– І за що ж? – розмова набуває неприємного відтінку. Гроші платять за якісь послуги. А чим я можу бути корисною людині, яка має все і навіть більше?

– За те, що ви з Валерою підпишете нотаріальну угоду. Ти віддаси йому Алісу, вона житиме з батьком у нашому будинку.

– Ви хочете, щоби я відмовилася від своєї дочки? – перепитую, щоб переконатися, що все правильно зрозуміла.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Кохай у тиші» Алі Морейно українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Кохай у тиші» Алі Морейно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

264 переглядів