2
Лихий король. Книга 2

«Лихий король. Книга 2»
Голлі Блек (Холлі Блек)

Про книгу «Лихий король. Книга 2» Голлі Блек


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Лихий король. Книга 2» Голлі Блек та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Лихий король. Книга 2» Голлі Блек: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Лихий король. Книга 2» Голлі Блек і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Лихий король. Книга 2» Голлі Блек

Цитата- Якоїсь миті мені подумалося, чи не ти стріляла в мене, - вимовляє він. Роблю здивоване обличчя: - А чому ти вирішив, що не я? Кардан посміхається: – Тому що вони схибили.
Цитата- Виходь за мене заміж, - каже він. - Стань Корольовою Ельфхейма.
ЦитатаВлада набагато легше отримати, ніж утримати
Цитата– Подивися на них усіх, на своїх підданих. Яка досада, що вони не знають, хто править ними насправді.

Відгуки на книгу «Лихий король. Книга 2» Голлі Блек

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

575 переглядів