Книга «Маленький Мук» українською мовою

«Маленький Мук»
Вільгельм Гауф

Про книгу «Маленький Мук» Вільгельма Гауфа

“Маленький Мук” – казка знаменитого німецького письменника Вільгельма Гауфа, що входить в “Альманах казок на 1826 для синів і дочок знатних станів”. Її розповідає молодий купець Мулей як історію зі свого дитинства. Сюжет заснований на східних казках про талісмани.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Маленький Мук» Вільгельма Гауфа українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Маленький Мук» Вільгельма Гауфа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

196 переглядів