Місія: новорічний корпоратив

«Місія: новорічний корпоратив»
Лола Жива

Про книгу «Місія: новорічний корпоратив» Лоли Живи

Кажуть, що новорічного дива не існує. І якщо ти звичайна дівчина з кумедним ім’ям, то ніякого кохання тобі не дістанеться.

Тим паче, коли ти трошки незграба, ще й пухкенька. Що там далі? Ах так, точно.

Наважилась на таку дурість, як приворожити боса (не те щоб я в це вірила, але ж дуже кортіло втерти всім носа на корпоративі!). Та любовне зілля випив якийсь незнайомий красунчик (з ким не буває).

І ось вони обидва змагаються за мене. За мене!

Як тут не проґавити справжнє кохання?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Місія: новорічний корпоратив» Лоли Живи українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Місія: новорічний корпоратив» Лоли Живи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

136 переглядів