Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі

«Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі»
Клаудія Гаммонд

Про книгу «Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі» Клаудії Гаммонд

У цій книжці авторка акумулювала всі свої знання про недооцінене і мало досліджене, але життєво необхідне мистецтво відпочинку і щедро ділиться його неочікуваними секретами. Детально розглядаючи й пояснюючи психологію та нейромеханіку десяти найпопулярніших способів релаксуючого дозвілля Клаудія пояснює, що, як і чому найбільш заспокійливо діє на різних людей.

Тут ви знайдете чіткі та дотепні дороговкази до збалансованішого життя, де мрія справді відпочити й нарешті розслабитися стане дійсністю.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі» Клаудії Гаммонд українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Цитати з книги «Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі» Клаудії Гаммонд

ЦитатаМедитувальники припиняють оживляти в пам’яті розмови, під час яких бовкнули щось недоречне, або уявляти завтрашню зустріч, якої бояться. Вони менше копаються в собі й ненадовго перестають перейматися тим, як їх сприймають інші. Усвідомленість дозволяє їм визнавати присутність думок, але не боротися з балаканиною в голові.
ЦитатаНасправді цей процес вважали байдикуванням і примхою. В Англії XVIII століття читання романів прирівнювалось до „пиття вина“ та інших поганих звичок. Вважали, що книжки не лише пропагують бездушність і розпусту, але й шкодять поставі та призводять до пожеж (ясна річ, за тих часів читали темними вечорами при свічках). Пересувні бібліотеки порівнювали з борделями.

Відгуки на книгу «Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі» Клаудії Гаммонд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

138 переглядів