Новинка
Книга «(Не) чужа дитина» українською мовою

«(Не) чужа дитина»
Аля Морейно

Про книгу «(Не) чужа дитина» Алі Морейно

– Як вийшло, що у твоєї дитини у свідоцтві про народження батьком записаний я?

На це питання я чекала давно, але все одно не готова до нього.

– Якщо він народився протягом десяти місяців після розлучення, то батьком вважається колишній чоловік.

– Його батько тебе кинув, і ти вирішила повісити дитину на мене, навіть не повідомивши? Чи це продуманий хід із метою урвати шматок майна мого батька?

– Я нічого не вирішувала! – Боже, дай мені сил не розплакатися при ньому… – Так належить за законом!

– Що ж ти не подала на аліменти? Начебто теж належить. Совість прокинулася? Чи злякалася, що я дізнаюсь про твою аферу і заперечу батьківство через суд?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «(Не) чужа дитина» Алі Морейно українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «(Не) чужа дитина» Алі Морейно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

147 переглядів