Не кохай мене

«Не кохай мене»
Ольга Джокер

Про книгу «Не кохай мене» Ольги Джокер

Відчиняються двері, Ярослав з’являється у кімнаті. Високий, привабливий. Тепер мій чоловік.

– Не спиш? – Запитує він.

– Ні. На тебе чекаю.

Яр зачиняє двері та знімає піджак.

– Могла не чекати.

– Чому? – здивовано перепитую.

Щоки спалахують, я вище натягую ковдру і зводжу ноги разом. Внизу живота концентрується жар, який мені непідвладний.

– Думала, у нас буде перша шлюбна ніч? – із глузуванням питає Яр.

Я червонію ще густіше. То киваю на знак згоди, то заперечно хитаю головою. Ярослав, як на зло, не дає поблажок.

Мій чоловік мене не любить. Він зі мною, бо пообіцяв поставити на ноги. Тому що, крім жалю, нічого до мене більше не відчуває.

– Добре, Сонь, — спокійно промовляє Яр. – Вибирайся з-під ковдри і роздягайся. Я в душ і повернуся.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Не кохай мене» Ольги Джокер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Не кохай мене» Ольги Джокер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

152 переглядів