Новинка
Парі на наречену

«Парі на наречену»
Мар'яна Доля, Влада Холод

Про книгу «Парі на наречену» Мар'яни Долі

Станіслав: “Здавалося, я мав усе, про що можна тільки мріяти. Та несподівано я дізнався, що кохана Ніколь проміняла мене на кар’єру в Голівуді. Мені захотілося помститися їй, і я погодився на пропозицію друга укласти парі: зробити з простачки “зіркову” наречену. Якби я знав, до чого це призведе, обминав би супермаркети десятою дорогою…”

Маргарита: “Таких невезучих людей, як я, ще треба пошукати! Приїхала з села вступати на акторський факультет, і не пройшла за конкурсом… Довелося йти працювати касиркою в супермаркет. Робота нервова, а тут ще й різні неадеквати серед покупців трапляються…

Уявляєте, один із них запропонував мені зіграти роль своєї нареченої. Але якби я знала, що трапиться потім, то краще б одразу послала його за відомою адресою…”


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Парі на наречену» Мар'яни Долі українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Парі на наречену» Мар'яни Долі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

175 переглядів