Перші п’ятнадцять життів Гаррі Оґеста

«Перші п’ятнадцять життів Гаррі Оґеста»
Клер Норс

Про книгу «Перші п’ятнадцять життів Гаррі Оґеста» Клер Норс

The Guardian рекомендує.

Від переможця World Fantasy Award.

Роман став Книгою року за версією «Washington Post».

Автор бестселера «Той, що біжить лабіринтом» радить до читання.

Мене звуть Гаррі Оґест, і я помер. Знову. Тепер я повернувся до того, з чого почав, маючи досвід усіх попередніх життів. Я пам’ятаю все, що зі мною сталося, та знаю про все, що має статися. Знаю, коли і як помре моя мати, коли закінчиться Друга світова війна; знаю, хто з моїх друзів житиме, а хто загине. Але я можу зупинити це божевілля. Одного дня, коли я доживатиму своє одинадцяте життя, біля мого ліжка з’явиться дівчинка. Вона знатиме, хто я, і знатиме, як розірвати коло моїх дивних перероджень. Тепер від цього залежатиме доля світу. Єдина можливість запобігти катастрофі — спробувати змінити минуле. А отже, мені доведеться померти знов. Та що, як для пошуку рятунку забракне навіть всіх моїх життів?..


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Перші п’ятнадцять життів Гаррі Оґеста» Клер Норс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Цитати з книги «Перші п’ятнадцять життів Гаррі Оґеста» Клер Норс

Цитата...минуле є минулим. А сьогодні ви живете. Це найголовніше. Ви мусите пам'ятати, бо пам’ять — це те, чим ви є; але оскільки це те, чим ви є, ви мусите ніколи, ніколи не шкодувати. Шкодувати про своє минуле — шкодувати про свою душу.
ЦитатаВік – не завжди синонім мудрості. Мудрість необов'язково має на увазі високий рівень розвитку інтелекту.
ЦитатаШантаж – справа напрочуд непроста. Головна складність – переконати жертву в тому, що шкода, яку вона завдасть собі, виконуючи ваші вимоги, не йде ні в яке порівняння зі шкодою, яку можете завдати їй ви, якщо оприлюдните її секрети, які якимось чином стали вам відомими. У більшості випадків шантажисти перехоплюють через край, і це не призводить ні до чого хорошого. У подібних справах для досягнення успіху дуже важливо тонко відчувати, коли слід посилити тиск, а коли трохи відступити.
ЦитатаЩоб успішно обманювати інших людей, потрібно дотримуватись певних правил. Для мене головне та улюблене з цих правил полягає в тому, щоб триматися того, що тобі достеменно відомо. Це не означає, що у вашій брехні обов'язково має бути елемент правди. Це означає, що для того, щоб вас не викрили, необхідно попередньо провести серйозну дослідницьку роботу.

Відгуки на книгу «Перші п’ятнадцять життів Гаррі Оґеста» Клер Норс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

139 переглядів