Книга «Подвійна помилка мільярдера» українською мовою

«Подвійна помилка мільярдера»
Тала Тоцка

Про книгу «Подвійна помилка мільярдера» Тали Тоцкої

«Привіт. Ти мене пам’ятаєш? Я вагітна».

«Привіт Артем! Я Альона, яка Погана, пам’ятаєш мене? Слухай, я вагітна».

«Привіт Артем! Я Альона Погана. І я вагітна».

«Привіт Артем! Я Альона Погана, а твої пігулки повний відстій!

«Пам’ятаєш, ти переплутав мене з дівчиною друга, а я тебе прийняла за прибиральника?»

Поки я безуспішно намагаюся придумати, як краще повідомити батькові своїх дітей, що він стане татком, до кіоску з різдвяними сувенірами від благодійного фонду мільярдера Асадова наближається сам Артем Асадов. Батько моїх дівчаток.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Подвійна помилка мільярдера» Тали Тоцкої українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Подвійна помилка мільярдера» Тали Тоцкої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

188 переглядів