Новинка
2
Вимушена дружина для підступного боса. Помста Єви

«Вимушена дружина для підступного боса. Помста Єви»
Галлея Сандер-Лін

Про книгу «Вимушена дружина для підступного боса. Помста Єви» Галлеї Сандер-Лін

Коли з багатої спадкоємиці ти стаєш ніким і залишаєшся віч-на-віч із чоловіком, який зруйнував твоє життя, в серці є місце лише для ненависті та їм рухає тільки одне бажання – помститися. І твоя помста буде солодкою, навіть якщо предмет помсти колись змушував серце битися частіше…

У тексті є: перше кохання, зустріч через роки, протистояння характерів

2 книга дилогії

Історія Макса Державіна


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Вимушена дружина для підступного боса. Помста Єви» Галлеї Сандер-Лін українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Вимушена дружина для підступного боса. Помста Єви» Галлеї Сандер-Лін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

183 переглядів