Книга «Пожирач душ» українською мовою

«Пожирач душ»
Окубо Ацуші

Про книгу «Пожирач душ» Окубо Ацуші

Для боротьби проти злісного Кішіно, який може вкинути світ у безодню божевілля, Шініґамі-сама створює Академію – місце, де відбувається суспільне навчання Зброй та Майстрів. Перші є тою самою зброєю, яка допоможе зупинити загибель світу; другі – ті, хто будуть керувати цією зброєю. Косою Смерті може стати зброя, яка з’їсть 99 злих душ, готових стати Кішіном, та 1 душу відьми, а саме тому усі майстри активно змагаються у створенні своєї Коси Смерті. Ну що, готові поринути у світ пригод?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Пожирач душ» Окубо Ацуші українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Пожирач душ» Окубо Ацуші

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

139 переглядів