Промінь

«Промінь»
Марина Дяченко, Сергій Дяченко

Про книгу «Промінь» Марини Дяченко

«Згідно з легендою, раз на півстоліття могутні сутності, що з’явилися з іншого світу, грають у «Чотири кулі», визначаючи долю людства. Ця прадавня гра символізує боротьбу чотирьох моральних засад за світову гармонію… На початку гри кулі виставляються на позиції, позначені сторонами світу, причому чорна куля завжди одержує фору…»

Четверо підлітків змушені зіграти у гру. Якщо вони дадуть сенс життя кільком поколінням людей, що мандрують крізь Всесвіт до Нової Землі, то повернуть собі власний сенс життя, який було відібрано.

Тільки з часом вони розуміють, що їхні «піддослідні» ? не комп’ютерна симуляція, вони самі – кулі у грі незрівнянно могутніших гравців, а переможець визначить майбутню долю людства.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Промінь» Марини Дяченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Промінь» Марини Дяченко

Читати онлайн книгу «Промінь» Марина Дяченко українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Промiнь
Марина та Сергiй Дяченко


Свiти Марини та Сергiя Дяченкiв
Видавництво «Фолiо» з гордiстю презентуе нову довгоочiкувану книгу митцiв-фантастiв Марини та Сергiя Дяченкiв, першу за останнi шiсть рокiв.

Ця книга е найпершим, прем’ерним виданням цього твору украiнською мовою.

«Промiнь» – яскравий, захоплюючий та неоднозначний фiлософський роман.

Перед героями постають питання про сенс iснування, жертовнiсть, змагання та дорослiшання, i утримують увагу заiнтригованого читача до останньоi сторiнки.

Четверо пiдлiткiв змушенi зiграти у гру: якщо вони дадуть сенс життя кiльком поколiнням людей, що мандрують крiзь Всесвiт до Новоi Землi, то повернуть собi власний сенс життя, який було вiдiбрано. Тiльки з часом вони розумiють, що iхнi «пiддослiднi» – не комп’ютерна симуляцiя, i вони самi – фiгури у грi невiдомих могутнiх гравцiв, а переможець визначить майбутню долю людства.

Марина и Сергей Дяченко

Промiнь

© Марина та Сергiй Дяченки, 2019

© О. Негребецький, переклад украiнською, 2019

© Д. О. Чмуж, художне оформлення, 2019

© Видавництво «Фолiо», марка серii, 2017


* * *


ДЕНИС

У свiй тринадцятий день народження Денис, як завжди, вийшов погуляти з собакою, i, як завжди, спустив Джекi з повiдця на краю парку. Повiтря лежало, неначе вода в осiнньому ставку – шарами. У затiнках воно було прохолодне, але сонце грiло так нiжно i з такою iронiею, що Денис усмiхався, пiдставляючи йому лице.

На баскетбольному майданчику стукав м’ячем жилавий, високий чоловiк з ранньою сивиною: Денис уже бачив його тут, вiтався й був упевнений, що це просто сусiд, а хто ж iще? Коли Денис пiдiйшов, баскетболiст раптом кинув м’яча йому прямо в руки:

– З днем народження, Денисе.

– Дякую, – Денис трохи здивувався його обiзнаностi й кинув м’яч назад. Сусiд атакував кiльце, м’яч закрутився в сiтцi, як упiймана риба:

– У мене для тебе новини. Бачиш, твоя мати продала менi тебе.

Говорив вiн доброзичливо, буденно, ледь усмiхаючись i дивлячись в очi. У свiтi повно божевiльних, але сусiд-баскетболiст досi здавався Денисовi здоровим.

– Сподiваюся, дорого, – сказав Денис машинально й пошукав очима собаку: йому захотiлося негайно звiдси пiти. Тим бiльше, що нiкого, крiм нього й безумця, на майданчику в цю мить не було.

Відгуки на книгу «Промінь» Марини Дяченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Промінь» Марини Дяченко одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Промінь» Марини Дяченко у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

28 переглядів