Сергій Дяченко

Сергій Дяченко

  • Дата народження: 14.04.1945 — 05.05.2022
  • Країна: Україна

Біографія Сергія Дяченка

Сергі́й Сергі́йович Дяче́нко — український письменник-фантаст, сценарист. У минулому — вчений-психіатр і генетик. Працював у співавторстві зі своєю дружиною Мариною Дяченко. Писав російською мовою.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Сергія Дяченка українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Сергія Дяченка допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Сергія Дяченка повністю безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Сергія Дяченка складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Сергій Дяченко ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Сергій Дяченко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *