2
Королівська обіцянка

«Королівська обіцянка»
Марина Дяченко, Сергій Дяченко

Про книгу «Королівська обіцянка» Марини Дяченко

«Королівська обіцянка» – другий роман трилогії про пригоди школярки-семикласниці Ліни Лапіної (до трилогії також входять романи «Ключ від Королівства» і «Зло не має влади»). Ця трилогія вийшла в новій серії видавництва «Фоліо» «Світи Марини та Сергія Дяченків», у якій будуть опубліковані майже всі твори (понад 20 томів) письменників, перекладені українською та чудово ілюстровані. Також у цій серії 2017 року вийшов друком роман «Страта».

Ліна несподівано для себе знову потрапляє у чарівне Королівство, доля якого напряму залежить і від неї. Чи не злякається дівчинка, хоч вона і маг дороги, карколомних небезпечних пригод, що на неї чекають у світі, звідки немає вороття?… Її супутники – людожер Уйма, некромант Максиміліан, на кожному кроці – пастка, йдеться про життя на краю від загибелі… Але Ліна не відступає від даної нею обіцянки…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Королівська обіцянка» Марини Дяченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Королівська обіцянка» Марини Дяченко

Читати онлайн книгу «Королівська обіцянка» Марина Дяченко українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Королiвська обiцянка
Марина и Сергей Дяченко


Ключ вiд королiвства #2
«Королiвська обiцянка» – другий роман трилогii про пригоди школярки-семикласницi Лiни Лапiноi (до трилогii також входять романи «Ключ вiд Королiвства» i «Зло не мае влади»). Ця трилогiя вийшла в новiй серii видавництва «Фолiо» «Свiти Марини та Сергiя Дяченкiв», у якiй будуть опублiкованi майже всi твори (понад 20 томiв) письменникiв, перекладенi украiнською та чудово iлюстрованi. Також у цiй серii 2017 року вийшов друком роман «Страта». Лiна несподiвано для себе знову потрапляе у чарiвне Королiвство, доля якого напряму залежить i вiд неi. Чи не злякаеться дiвчинка, хоч вона i маг дороги, карколомних небезпечних пригод, що на неi чекають у свiтi, звiдки немае вороття?… Їi супутники – людожер Уйма, некромант Максимiлiан, на кожному кроцi – пастка, йдеться про життя на краю вiд загибелi… Але Лiна не вiдступае вiд даноi нею обiцянки…

Марина та Сергiй Дяченки

Королiвська обiцянка

Роздiл перший

Повернення давнього друга


Був квiтень, снiг зiйшов, пробилася перша травичка, а головне – яблунi вже ось-ось мали вкритися пишним цвiтом.

Дуже люблю цю пору. Повiтря просякнуте ще не святом, а передчуттям свята. Бруньки каштанiв великi, нiби лапи щенят. Свiтае все ранiше й ранiше. І в класi доводиться запинати штори, бо сонце б’е й припiкае. І який же дурень за такоi погоди думатиме про уроки!

І от ми йшли зi школи – я, моя подружка Ритка й Макс Овчинiн з паралельного класу. Насправдi Максу було не по дорозi, але вiн вигадав, що йому необхiдно заскочити на пошту. Йому щодня щось треба: то на пошту зайти, то в «мiнi-маркет», то до приятеля, аби тiльки не додому, а разом iз нами. Вiн височенний, у сьомому класi – метр сiмдесят. Ритка йому по плече. А я, хоч i виросла за пiвроку на вiсiм сантиметрiв, – усе одно в цiй компанii найнижча.

– Лiнко, хочеш, твiй рюкзак понесу?

– Менi що, сил бракуе?

Нi Макс, нi Ритка не знали про мене всiеi правди. Нiхто на свiтi не знав, навiть мама. І я, чесно кажучи, сама iнодi сумнiвалася: а чи було це насправжки? Чи була я магом дороги, воiном мандрiвного Королiвства й другом короля Оберона? Чи носила посох зi смарагдово-рубiновим навершям?

– Чому ти посмiхаешся? – з пiдозрою запитала Ритка.

Відгуки на книгу «Королівська обіцянка» Марини Дяченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Королівська обіцянка» Марини Дяченко одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Королівська обіцянка» Марини Дяченко у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

25 переглядів