2
Цифровий, або Brevis est

«Цифровий, або Brevis est»
Марина Дяченко, Сергій Дяченко

Про книгу «Цифровий, або Brevis est» Марини Дяченко

Арсен Сніжицький, чотирнадцять років (скоро буде п’ятнадцять). Це в реалі. Але реальне життя його не дуже цікавить. Арсен – ґеймер, природжений ґеймер, для якого гра – і є життя. У грі він майже всемогутній Міністр, у якого є влада і гроші. Та влади і грошей завжди на всіх не вистачає, як в реалі, так і в грі. І Міністр програв, був страчений прилюдно на головній площі віртуального міста…

Це кінець?… Та ні, це тільки початок, початок нової гри.

Максим – преферансист з нічного Інтернет-клубу. Максим може все, майже все. Причому в реальному житті. Чи все ж таки в грі?… Так чи інакше, Арсен починає співпрацювати в Максимом. Велика Гра починається…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Цифровий, або Brevis est» Марини Дяченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Цифровий, або Brevis est» Марини Дяченко

Читати онлайн книгу «Цифровий, або Brevis est» Марина Дяченко українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Цифровий, або Brevis est
Марина и Сергей Дяченко


Метаморфози #2
Арсен Снiжицький, чотирнадцять рокiв (скоро буде п'ятнадцять). Це в реалi. Але реальне життя його не дуже цiкавить. Арсен – геймер, природжений геймер, для якого гра – i е життя. У грi вiн майже всемогутнiй Мiнiстр, у якого е влада i грошi. Та влади i грошей завжди на всiх не вистачае, як в реалi, так i в грi. І Мiнiстр програв, був страчений прилюдно на головнiй площi вiртуального мiста…

Це кiнець?… Та нi, це тiльки початок, початок новоi гри.

Максим – преферансист з нiчного Інтернет-клубу. Максим може все, майже все. Причому в реальному життi. Чи все ж таки в грi?… Так чи iнакше, Арсен починае спiвпрацювати в Максимом. Велика Гра починаеться…

Марина та Сергiй Дяченки

Цифровий, або Brevis est

Роздiл перший

Історiя мiнiстра


– Асамблея в п’ятницю. Буде голосування. Вони проведуть Темного Блазня, це вже точно. Все проплачено.

– Ким?

– Нема iнфи. Проти тебе хтось серйозно грае вже кiлька мiсяцiв. Ти помiтив?

– Так, атож.

– Конкретно проти тебе. Блазень не протримаеться довго, його виводять тiльки для того, щоб вiн тебе скинув.

– Думаеш, вигорить?

Пальцi бiгали по розбитiй клавiатурi, iнодi промахуючись, однак щоразу встигаючи виправитися перш, нiж натиснути «Enter».

– Це буде так. Голосують за Блазня, вiн приводить свою команду й вибивае для них право голосу. Потiм пропонуе новий закон про Кабiнет мiнiстрiв. Проводить його. Реалiзуе. І ти злiтаеш.

– Легко думкою ширяти…

– Я попередив.

– Побачимось. Бай-бай.

– Бай, Мiнiстре.

Вiн кiлька секунд сидiв, вiдкинувшись на спинку старого офiсного крiсла. Потiм висунув шухляду, вийняв бiлу замшеву серветку й обережно, наче розбитий рот, протер вiкно монiтора. Кепськi справи. Наближаеться буря. У такi хвилини вiн розумiв, заради чого живе.

Знову взявся за мишку: настала пора змiнити багату червону мантiю на непомiтну сiру. Секунда – i сивуватий, горбоносий, прямий мов дошка чоловiк у мантii кольору попелу вийшов на криту галерею, де ледь чутно жебонiли фонтани. Повагом, слухаючи лопотiння води та своi кроки, пройшов у захiдне крило палацу. Влаштувався в холодку пiд рiзьбленим навiсом, вибрав у списку iм’я нового спiврозмовника.

– Привiт, Чебурашко.

Відгуки на книгу «Цифровий, або Brevis est» Марини Дяченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Цифровий, або Brevis est» Марини Дяченко одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Цифровий, або Brevis est» Марини Дяченко у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

28 переглядів