Господар колодязів

«Господар колодязів»
Марина Дяченко, Сергій Дяченко

Про книгу «Господар колодязів» Марини Дяченко

До нашої книжки увійшли три повісті Марини та Сергія Дяченків: «Господар колодязів», «Зелена карта», «Земля веснарів». Вони дійсно являють нам різні «світи Дяченків».

«Зелена карта» – розповідь про наш сучасний світ, Київ 1990-х з його труднощами і розгубленістю людей, а «Господар колодязів» – це вже світ фентезі – з його магією, дивовижними створіннями: ельфушами, королевою верхівців і майже середньовічним буттям князівств, що ворогують між собою. «Земля веснарів», на перший погляд, це детективна історія пошуку вбивці, яка перетворюється на розповідь про зіткнення різних цивілізаційних моделей, коли люди стикаються з чимось їм незрозумілим і, як їм здається, огидним і небезпечним. І тому представники цих світів, як би їм не хотілося співпрацювати мирно одне з одним, не можуть знайти спільної мови. І тільки бажання знайти вбивцю (хоча і з різними наслідками для нього), щоб не карали безвинних, веде до виникнення хоч якогось розуміння іншого світу.

Але головним у всіх повістях є не зовнішня, так би мовити, сюжетна лінія, а глибоке проникнення у сутність людської душі, у те, чого не можна побачити, але так потрібно зрозуміти, щоб ці такі різні, однак такі подібні за людськими переживаннями світи збереглися, а не розсипалися на порох…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Господар колодязів» Марини Дяченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Господар колодязів» Марини Дяченко

Читати онлайн книгу «Господар колодязів» Марина Дяченко українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Господар колодязiв
Марина та Сергiй Дяченко


Свiти Марини та Сергiя Дяченкiв
До нашоi книжки увiйшли три повiстi Марини та Сергiя Дяченкiв: «Господар колодязiв», «Зелена карта», «Земля веснарiв». Вони дiйсно являють нам рiзнi «свiти Дяченкiв».

«Зелена карта» – розповiдь про наш сучасний свiт, Киiв 1990-х з його труднощами i розгубленiстю людей, а «Господар колодязiв» – це вже свiт фентезi – з його магiею, дивовижними створiннями: ельфушами, королевою верхiвцiв i майже середньовiчним буттям князiвств, що ворогують мiж собою. «Земля веснарiв», на перший погляд, це детективна iсторiя пошуку вбивцi, яка перетворюеться на розповiдь про зiткнення рiзних цивiлiзацiйних моделей, коли люди стикаються з чимось iм незрозумiлим i, як iм здаеться, огидним i небезпечним. І тому представники цих свiтiв, як би iм не хотiлося спiвпрацювати мирно одне з одним, не можуть знайти спiльноi мови. І тiльки бажання знайти вбивцю (хоча i з рiзними наслiдками для нього), щоб не карали безвинних, веде до виникнення хоч якогось розумiння iншого свiту.

Але головним у всiх повiстях е не зовнiшня, так би мовити, сюжетна лiнiя, а глибоке проникнення у сутнiсть людськоi душi, у те, чого не можна побачити, але так потрiбно зрозумiти, щоб цi такi рiзнi, однак такi подiбнi за людськими переживаннями свiти збереглися, а не розсипалися на порох…

Марина та Сергiй Дяченки

Господар колодязiв

Серiя «Свiти Марини та Сергiя Дяченкiв» заснована у 2017 роцi

Переклад з росiйськоi В. Бойка

Художник-iлюстратор Ю. Нiкiтiн

Художник-оформлювач І. Дубровський

© В. Бойко, переклад украiнською, 2019

© Ю. Нiкiтiн, iлюстрацii, 2019

© І. Дубровський, художне оформлення, 2019

© Видавництво «Фолiо», марка серii, 2017


Господар колодязiв[1 - © Марина та Сергiй Дяченки, 2001]

Частина перша


У перший день лiта Юстин знайшов п’ять мертвих воронiв. Усi трупи мали однаковий вигляд: дзьоб роззявлений, пiр’я на боках злиплось, а на cпинi випали, утворивши круглу криваву прогалину.

– Верхiвцi, – сказав дiд, коли Юстин розповiв йому про знахiдку. – Вчора ось тiльки подумалось… – i спохмурнiв. Наступного дня Юстин знайшов щура.

Відгуки на книгу «Господар колодязів» Марини Дяченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Господар колодязів» Марини Дяченко одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Господар колодязів» Марини Дяченко у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

29 переглядів